Wykrywanie podsłuchów, kamer i GPS

W dzisiejszych czasach nawet niezbyt zamożny człowiek może sobie pozwolić na zakup kamery, mini podsłuchu czy lokalizatora. Już nawet najtańszy podsłuch, za kilkadziesiąt zł jest w stanie dostarczyć podsłuchują czemu niezbędnych, poufnych informacji. Jeśli zarządzasz dużą firmą, prowadzisz kancelarię prawną lub po prostu podejrzewasz, że jesteś inwigilowany – zgłoś się do nas. Wykrywanie podsłuchów, kamer i GPS to nasza specjalność.

Urządzenia szpiegujące – podsłuchy i GPS

Ukryte kamery czy mini podsłuchy to niestety częsta rzeczywistość – szczególnie w dużych przedsiębiorstwach. Są często stosowane przez nieuczciwą konkurencję, która to za wszelką cenę chce zdobyć bezcenne dla siebie informacje. Podsłuchiwanie czy obserwacja to też częsta praktyka, podczas toczących się spraw rozwodowych. Choć zgodnie z zapisem w Kodeksie Karnym (art. 267 KK), montaż tego typu urządzeń jest nielegalny i zabroniony, łamanie prawa w tym zakresie jest niestety nagminne. Również jeżeli chodzi o umieszczanie lokalizatorów GPS w pojazdach. Takie urządzenie (nawet to o niewygórowanej cenie) może działać blisko miesiąc bez konieczności ładowania. 

Rodzaje podsłuchów: 

– mini podsłuchy WiFi,
– mini podsłuchy ze stałym źródłem zasilania i kartą SIM,
– klasyczne dyktafony, wyposażone we własną baterie, która wymaga ładowania.

Wykrywanie ukrytych kamer 

Nagrywanie ukrytą kamerą osób bez ich wiedzy i zgody  jest nielegalne. Dostępność akcesoriów szpiegowskich, w tym mini kamer, jest dziś tak duża, że wśród niektórych grup ludzi podglądanie staje się już normą. Zdarza się, że mąż lub żona podglądają swoją drugą połowę. Śledzeni są pracownicy podczas wykonywanej przez nich pracy – i to nie tylko w dużych przedsiębiorstwach. Dotyczy to np. niań. Nieuczciwa konkurencja sprawdza, jak przebiega praca u ich „rywali”… Przykłady można mnożyć, ale jedno jest pewne – to może spotkać każdego z nas.

Jeśli nie czujesz się bezpiecznie i podejrzewasz, że jesteś w jakiś sposób inwigilowany, zgłoś się do nas. Za pomocą naszych specjalistycznych urządzeń jesteśmy w stanie sprawdzić każde wskazane miejsce, powierzchnię, obiekt czy pojazd. Nasze doświadczenie pozwala nam szybko i skutecznie zlokalizować miejsca, gdzie mogą być zamontowane urządzenia szpiegujące. Wykrywanie podsłuchów, kamer i GPS to nasza codzienność. Zaufaj profesjonalistom! Sprawdź też, co jeszcze jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić: wywiad gospodarczy i ustalanie składników majątkowych, kradzieże i oszustwa w firmach i inne.

wykrywanie podsłuchów, kamer i GPS