Obserwacja osób i obiektów

Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza i chcesz to potwierdzić lub wykluczyć? Martwisz się o swoje dziecko, gdyż zmieniło środowisko i nie masz pojęcia z kim się zadaje? Czujesz, że padłeś ofiarą działań nieuczciwej konkurencji i chcesz to sprawdzić? 

Agencja Detektywistyczna Detektyw Lublin oferuje usługi obserwacji osób oraz obiektów na zlecenie klientów, którzy chcą uzyskać niezbędne dla siebie informacje – nie tylko do własnej wiadomości. Mogą to być informacje o popełnionym przestępstwie czy wykroczeniu, ale również dla potrzeb spraw cywilnych, jak np. rozwód. Jako że obserwacja to jedna z podstawowych i najczęstszych czynności, jakie wykonuje detektyw, powodów do jej pojęcia może być naprawdę wiele.

Co można ustalić dzięki obserwacji osób? 

Dzięki obserwacji można ustalić, w jaki sposób postępują obserwowane osoby, jak się zachowują i jakie mają środowisko. To także sposób na uzyskanie informacji o ich kontaktach prywatnych i zawodowych. Dzięki obserwacji osób można dowiedzieć się, czy dany człowiek jest narażony na niebezpieczeństwo lub wręcz przeciwnie – czy zagraża on komuś innemu.

Co można zweryfikować dzięki obserwacji danej osoby?

– jej rozkład dnia,
– osoby, z którymi ma kontakt i z którymi często się spotyka,
– miejsca, w których przebywa.

Oto, co można ustalić dzięki obserwacji obiektów

– weryfikacja ich zabezpieczeń (czy istnieją, a jeśli tak, to jakie),
– eliminowanie zagrożeń (np. napad, kradzieże, zniszczenie mienia, włamania),
– ruch pojazdów na terenie obiektu lub w jego okolicy,
– i inne.

Dyskrecja i niejawność podczas obserwacji osób i obiektów

Nasza agencja detektywistyczna gwarantuje każdemu zleceniodawcy pełną dyskrecję. Zawsze dbamy o najwyższą jakość wszystkich powierzonych nam realizacji i zadań. Korzystamy ze sprawdzonych technik operacyjnych, które są zgodne z prawem i pozwalają nam na zdobycie tylko wiarygodnych informacji. Obserwacja osób i obiektów, które wykonujemy są prowadzone w sposób niejawny. Nie musisz się więc obawiać, że obserwowana osoba dowie się o tym, że zleciłeś jej obserwację.

To fundament w zbieraniu i zdobywaniu informacji. Obserwacja osób pomaga w dokumentowaniu zdarzeń i zdobywaniu dowodów. Jej wyniki są utrwalane w postaci zdjęć lub filmów. Dokumentacja z obserwacji jest oczywiście opatrywana sprawozdaniem detektywistycznym i jak najbardziej może posłużyć jako dowód przed sądem (np. w sprawach rozwodowych).

Obserwacja osób i obiektów