kradzieże i oszustwa w firmach

Czy Twój pracownik ostatnimi czasy wzbudza Twoje podejrzenia? Przypuszczasz, że może on podejmować się kradzieży lub innych oszustw mających na celu pogrążenie Twojej firmy? A może obawiasz się, że któryś z pracowników jest nielojalny i przekazuje dalej poufne tajemnice przedsiębiorstwa?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, niezwłocznie skontaktuj się z naszą agencją detektywistyczną. Detektyw Lublin kieruje swoją ofertę do wszystkich poszkodowanych pracodawców, którzy chcą dowiedzieć się prawdy na temat nieuczciwego zachowania swoich pracowników. Niestety kradzieże i oszustwa w firmach stają się coraz częstsze, dlatego nie warto zwlekać z decyzją o podjęciu stosownych kroków.

Jakie działania podejmuje detektyw w związku z kradzieżami i oszustwami w firmach?

Z pomocą naszego biura detektywistycznego jesteś w stanie zebrać niezbędne informacje, zachowując przy tym maksymalną dyskretność. Nasze usługi mogą polegać na pozyskiwaniu danych przy pomocy sprzętów, które umożliwiają kontrolę nad danym pracownikiem, typu: monitoring czy podsłuch. Nadzór może również przybierać formę podglądu ekranu komputera.

Kradzieże i oszustwa w firmach – co uda Ci się ustalić?

– okoliczności i motywy kradzieży,
– personalia osób mających związek z kradzieżą oraz miejsce i sposób redystrybucji skradzionego towaru,
– możliwość współudziału konkurencji w kradzieżach, mającego na celu doprowadzenie Twojej firmy do utraty majątku i starty pozycji.

Zabezpiecz skutecznie swoją firmę przed nadużyciami pracowniczymi z profesjonalnym detektywem

Kompleksowe usługi naszej agencji detektywistycznej, zapewnią Ci nie tylko wykrycie sprawcy, ale także systemów zabezpieczeń, które pomogą Ci się ustrzec przed ponownym oszustwem. Z chęcią opracujemy i wdrożymy dla Ciebie plan ochrony oraz szereg zabezpieczeń technicznych. Inwestując w fachowego detektywa z długoletnim stażem, możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. Aby doszło do zwolnienia nielojalnego pracownika, same podejrzenia nie wystarczą. Musisz dysponować twardymi i niezbitymi dowodami. Z chęcią Ci pomożemy i dostarczymy wszystkie prawdziwe informacje, które dowiodą winy lub niewinności danej osoby.

kradzieże i oszustwa w firmach