Detektyw – zdrady i niewierność partnera

Niewierność partnera lub partnerki to niewątpliwie bardzo bolesna sprawa. Oprócz zranionych uczuć w grę mogą wchodzić także: konieczność ustalenia opieki nad dziećmi czy podziału majątku. W tym przypadku może pomóc prywatny detektyw. Zdrady to częsty powód korzystania z jego usług. Nie bez powodu. Dowiedz się, dlaczego!

Najczęstszy powód rozwodów? Zdrady!

Dlaczego małżeństwa się rozpadają i tak często dochodzi do rozwodów? Najczęstszą przyczyną rozpadu związków są właśnie zdrady. Ich konsekwencją jest często wniesienie sprawy o rozwód z orzeczeniem o winie. Aby jednak wygrać taką sprawę, niezbędne są niezbite dowody. I tu pojawia się pole do popisu dla prywatnego detektywa, który wie, jak skutecznie i bezpiecznie je pozyskać.

Detektyw zdrady

Sygnały, które mogą świadczyć o niewierności partnera:

– przesadne dbanie o wygląd, zmiana stylu ubioru, perfum, fryzury… ,
– blokada w telefonie, której wcześniej nie było, „pilnowanie” telefonu / laptopa lub kupno dodatkowego urządzenia,
– brak zainteresowania partnerem i rodzinnymi sprawami, uciekanie od nich,
– częstsze niż zwykle delegacje, wyjazdy, nadgodziny czy spotkania z klientami,
– rozdrażnienie, częstsze wdawanie się w konflikty, rozkojarzenie, odsuwanie się od swojego partnera, brak czułości. 

Jak wygląda zbieranie dowodów zdrady? Detektyw podpowiada.

Jaki sposób jest najlepszy do udowodnienia zdrady? Detektyw. Skorzystanie z jego usług często okazuje się strzałem w dziesiątkę. Podczas rozprawy rozwodowej, jednymi z najcięższych do podważenia dowodów na niewierność partnera są dowody z dokumentów. Co mogą zawierać?
– nagrania,
– zdjęcia.

Profesjonalny detektyw pozyskuje dowody za pomocą wyspecjalizowanego sprzętu. Na wstępie przeprowadza z klientem szczegółowy wywiad. W trakcie jego trwania ustala najważniejsze informacje odnośnie partnera, np. siedziby firmy, w której pracuje czy miejsc, w których lubi przebywać. Pyta również o sygnały świadczące o zdradzie, które skłoniły klienta do podjęcia współpracy z agencją detektywistyczną. Detektyw ustala plan działania i, opierając się na swoim doświadczeniu oraz korzystając z wyspecjalizowanego sprzętu, zbiera potrzebne dowody. Po ich uzyskaniu przedstawia wyniki w raporcie końcowym, do którego dołącza załączniki. Każdy detektyw kieruje się w swojej pracy zasadami zawartymi w Ustawie o Usługach Detektywistycznych.

Jakie działania może podjąć prywatny detektyw ?

  • obserwacja,
  • ustalenie informacji odnośnie kochanki/kochanka i o tym, czy niewierny partner pozostaje z nim/nią w nieformalnym związku,
  • pozyskanie tożsamości osób (świadków), które mogą mieć ważne informacje w tej sprawie,
  • wywiad środowiskowy,
  • ustalenie miejsca przebywania niewiernego małżonka/małżonki,
  • … i inne.

Detektyw zdrady to pewność uzyskania niezbitych dowodów, które nie pozostawiają wątpliwości co do prawdy. Nie zawsze dowody te muszą służyć do przedstawienia ich w sądzie. Często klienci pozostawiają je po prostu dla siebie. Choć zdarzają się sytuacje, że podejrzenie o niewierności okazuje się nietrafne, warto to sprawdzić i zweryfikować, aby po prostu móc spać spokojnie. Pamiętaj, że powierzenie swojej sprawy detektywowi, daje pewność 100% dyskrecji.